Advert

kate-1

SÜPER KAMPANYALAR

remifol-baski-banner

remifol-renkli-kesim-folyolari

primer-94-banner 

cift-tarafli-bant-sari 

markalarimiz-1-tg
   

      qrcodekup

Siz değerli müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatlara sunabilmek için devamlı çaba sarfediyoruz. Modül led pazar araştırmlarımız ve yurt dışından toptan modül led ithalatı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Modül led sarı, kırmızı, mavi, beyaz, günışığı olarak stoklarımıza yüklü miktarlarda giriş yapıldı. Bizden fiyat almadan modül ledn almayın...

    Her zaman en iyi fiyat politikamızla ve verdiğimiz hizmet kalitesiyle sizlerin tercihine nail olmak bizleri mutlu etmektedir. 2. kalite dijital baskı folyosu stoklarımıza yüksek miktarlarda girmiştir. 2. kalite olması sebebiyle normal baskı folyolarında daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Normalde toptan olarak verdiğimiz bu ürün için minumum alış adedini 1 top olarak belirledik.


Saygı ve sevgilerimizle

   Küp Reklam Ailesi

Türkiye'nin her yerine hızlı gönderim imkanıyla dijital baskı folyolarında kampanyalı süper fiyatlarımız devam ediyor. Küp Reklam ailesi olarak her zaman sizlerin yanında olmaya çalıştık ve yaptığımız kampanyalarla, indirimli fiyatlarla sizlerle olmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla

Pleksi Ham Madde Sıkıntısı

 

   Türkiye genelinde pleksi ham madde sıkıntısı devam etmektedir. Bundan dolayı fiyatlar istemimizin dışında fiyat artışları oluşmaktadır. Pleksi hem madde sıkıntısının Eylül ayına kadar devam etmesi bekleniyor. Buna rağmen firmamız pleksi konusunda stoklarında tutmaktadır.

alt-logoxx

adres-efdd86

Küp Reklam 2024 Ürün Kataloğu

                      katallog-4ree

BİZİ TAKİP EDİN!

DİĞER SİTELERİMİZ