Advert

kate-1

SÜPER KAMPANYALAR

remifol-baski-banner

remifol-renkli-kesim-folyolari

primer-94-banner 

cift-tarafli-bant-sari 

markalarimiz-1-tg
   

      qrcodekup

  Broşür Setleri


  leaflet-rtgfdd-d

  Leaflet Banner Afiş Tutucu 

  İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri oluşturabilirsiniz. Çerçeve 30 mm, 32 mm'lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.

  Leaflet-Banner-40-4vc

  Leaflet Banner Afiş Tutucu 

  İç mekanda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar. Görselin yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştirmenize olanak verir.


  Leaflet-Surgulu-cerceve-297

   

  Leaflet Sürgülü Çerçeve

  İç mekanda farklı şekillerde kullanım için ideal bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar. Her bir çerçeve gerekli sabitleme aparatlarıyla birlikte tedarik edilir.


  leaflet-465tr-56tyhg

  Leaflet Banner Afiş Tutucu 

  Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. Minimum 6, maksimum 32 broşürlük kapasitesi vardır. 4 rafınıda kolayca takabilirsiniz. Tek ve çift taraflı modelleri mevcuttur. Gövde alüminyum, raflar 4 mm şeffaf akriliktir. İstenirse tekerlek eklenebilir.

  Leaflet-Sac-Raf-2xA4-5B

  Leaflet Sac Raf

  İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri mevcuttur. Çerçeve 30 mm, 32 mm'lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.  akrlik-raf-erfrrgt

  Leaflet Akrilik Raf

  İç mekanlarda broşür ve posterlerinizi bir arada sergileyebileceğiniz ideal bir üründür. Tek ve çift taraflı olarak farklı model seçenekleri mevcuttur. Çerçeve 30 mm, 32 mm'lik rondo yada gönye köşe profillidir. Raflar sac ve şeffaf akrilik alternatifli, 2xA4 kapasitelidir.  govde-re

  Leaflet Stand Gövde Profili

  Ürün yüksekliği 1920 mm'dir. Ürün 2 kanallıdır. Bu kanallara isteğe bağlı olarak akrilik ve saç raf takılabilir. ( Bu ek ürünler ayrıca sipariş edilmelidir.) 2 Kanallı olduğundan gövde çift yönlü Kullanıma uygundur. Ağır ve güçlü gövde halka açık yerlerde kullanıma uygundur. Ürün demonte olarak paketlenmektedir.


  monnoblol-sd

  Monoblok

  Galerilerde, bankalarda ve satış ofislerinde broşürünüzü sergileyebileceğiniz şık bir üründür Cep kapasitesi 210x300 mm büyüklüğünde broşürler içindir. Hassas taşıma gerektirir.


  zig-zag-234

  Portatif Zig-Zag Broşürlük

  Aluminyum ve akrilik modelleri mevcuttur.Taşınabilir çantasıyla istediğiniz mekanda kullanabilirsiniz. Portatif Zig-Zag kolayca açılıp kapanabilen bir üründür. 3 raflı, A4 broşürlük kapasiteli ve alınlıklıdır.Çanta ebadı: 480 x 500 x 270 mm.


  Leaflet-Konveks-42x60-dd 

  Leaflet Konveks Pano

  İç mekanda çift taraflı olarak kullanılabilen bi üründür. Işıksızdır. İstenildiğinde ışıklı da yapılabilir. Alt kısmına istenirse raf eklenebilir. Gövdedeki menteşeli kapak sayesinde posterinizi değiştirmek kolaydır. Göz hizasındaki görsel sunumu ve güzel görünümüyle vermek istediğiniz mesajı rahatlıkla karşıya iletir.


  tek-ve-cift-erffttt

  Leaflet Stand Gövde Profili

  Çift taraflıdır. Alınlık fiyata dahildir. Güzel bir görünüme sahip bu ürün 8xA4 kapasitelidir. Her bir yüzünde 4 raf vardır. Akrilik alınlığına (450 X 160 mm) ebadında logo veya reklamınızı yerleştirebilirsiniz. Ürün demonte paketlenir. Kurulum şeması ve sabitleme parçaları paket içerisinde yer alır. Ağır ve güçlü gövde halka açık yerlerde kullanıma uygundur.


  dssds

  Zigzag Broşürlük Çift Taraflı

  Alınlıksız •yüksekliği 1620 mm’dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir.


  zig-zag-cift-rtfgdd-45

  Zigzag Broşürlük Tek Taraflı

  Alınlıksız •yüksekliği 1620 mm’dir. Dekoratif ayak alüminyum elips profil, raflar 10 mm akriliktir.

  46030812282297971

  Duvar Tipi Broşür Set

  Duvar tipi broşürlük 8 broşür kapasitesine sahiptir. Mağaza, galeri, banka vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif bir üründür. 8 broşürlük kapasitesine sahiptir. Tüm rafları kolayca takıp çıkartabilirsiniz. Gövde alüminyum, raflar 4 mm şeffaf akriliktir.             sip-destek-tel

  alt-logoxx

  adres-efdd86

  Küp Reklam 2024 Ürün Kataloğu

                        katallog-4ree

  BİZİ TAKİP EDİN!

  DİĞER SİTELERİMİZ